Przekaż 1% podatku na Okocimski!

Miło nam poinformować, że jak co roku istnieje możliwość wsparcia Okocimskiego Klubu Sportowego poprzez przekazanie 1 procenta swojego podatku na działalność statutową.

Jeśli zdecydujecie się Państwo przekazać 1% podatku na OKS, to w polu „Numer KRS” prosiy wpisać: 0000270261, zaś w rubryce „Cel szczegółowy 1%” w formularzu PIT: Okocimski Brzesko.

Zapewniamy, że przekazane w ten sposób środki nie zostaną przez nas zmarnowane, a wydatnie przyczynią się do dalszej poprawy szkolenia w grupach młodzieżowych Okocimskiego. W poprzednich latach nasz klub przeznaczał pozyskane w ten sposób fundusze na zakup sprzętu sportowego dla najmłodszych adeptów piłki.

Wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc z góry serdecznie dziękujemy.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd OKS