Relacja z III rundy Ligi Skrzatów TOZPN

W minioną sobotę 15 października na boisku treningowym Okocimskiego Klubu Sportowego w Brzesku odbyła się III runda Ligi Skrzatów TOZPN. Oprócz zespołu gospodarzy w turnieju wzięli udział przedstawiciele Błękitnych Tarnów, Akademii Piłkarskiej Brzesko, Football Academy Wojnicz, Jastrzębia Łoniowa oraz szkółki Zostań Piłkarzem z Bochni. Młodzi „Piwosze” wygrali cztery z pięciu meczów, a jeden zremisowali. Najlepszym strzelcem podopiecznych trenera Konrada Kołodzieja był Szymon Wawryka, zdobywca 8 bramek.

Wyniki Okocimskiego:
Okocimski – Błękitni Tarnów 3:2 (Szymon Wawryka x2, Wiktor Sadowski)
Okocimski – Akademia Piłkarska Brzesko 1:1 (Franciszek Szpil)
Okocimski – Football Academy Wojnicz 3:1 (Franciszek Szpil, Szymon Wawryka, Aleksander Małysa)
Okocimski – Łoniowa 4:2 (Szymon Wawryka x2, Aleksander Małysa, Wiktor Sadowski)
Okocimski – Zostań Piłkarzem Bochnia 3:2 (Szymon Wawryka 3x)

ligaskrzatow3

W akcji najlepszy strzelec skrzatów Okocimskiego Szymon Wawryka

Skład Okocimskiego: Szymon Wawryka, Jakub Habryło, Franciszek Szpil, Kacper Guzik, Arkadiusz Wąs, Aleksander Małysa, Karol Baniak, Wiktor Sadowski, Filip Jacek. Trener: Konrad Kołodziej.

Przypomnijmy, że skrzaty to najmłodsza grupa naborowa Okocimskiego Klubu Sportowego. Tworzą ją chłopcy z rocznika 2010 oraz młodsi. Aktualnie treningi odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 17 w nowej hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku.

ZDJĘCIA ----->>>> KLIKNIJ

info: okocimski.com