Wygrane mecze MŁODZIKÓW

MŁODZIKI OKOCIMSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO rozegrały już drugą kolejkę rundy rewanżowej w I lidze TOZPN.

5.04.2017 w Tarnowie Mościnach młodzi zawodnicy pokonali UNIĘ TARNÓW 1 - 0.

Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył z rzutu wolnego Kacper Ciuruś.

W meczu tym zagrali:

Franciszek Garbień, Jakub Gryga, Marcel Kubala, Szymon Mida, Michał Siudut, Hubert Smulski, Jakub Ciuruś, Konrad Augustyn, Krystian Bielak, Kacper Klimek, Huber Sowa, Kacper Ciuruś, Paweł Put.

ZDJĘCIA Z MECZU---->>>> KLIKNIJ

Wczoraj 12.04.2017 w drugim meczu nasi zawodnicy przywieźli kolejne zwycięstwo z Radłowa wygrywając z miejscową Radłovią aż 13 – 0.

Bramki strzelali:

Adrian Smaluch x3, Kacer Ciuruś x2, Jakub Gryga x2, Szymon Mida x2, Igor Uryga x2, Marcel Kubala x2.

W meczu zagrali:

Franciszek Garbień, Adrian Smaluch, Filip Zaczyński, Igor Uryga, Jakub Gryga, Marcel Kubala, Szymon Mida, Michał Siudut, Hubert Smulski, Jakub Ciuruś, Konrad Augustyn, Krystian Bielak, Kacper Klimek, Huber Sowa, Kacper Ciuruś, Paweł Put.

ZDJĘCIA Z MECZU ----->>>>> KLIKNIJ