ZAKOŃCZENIE OBOZU / ZIMOWISKA 2017

W piątek 3.02.2017 drużyny SKRZATÓW, ŻAKÓW, ORLIKÓW i MŁODZIKÓW

OKOCIMSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO zakończyły obóz dochodzeniowy.

Blisko 90 zawodników uczestniczyło w zajęciach sportowych, treningach, wykładach metodycznych oraz w dodatkowych formach aktywności fizycznej takich jak: basen, fitness. Dla najmłodszych nie zabrakło dodatkowych atrakcji: kino „Planeta”, plac zabaw „Lililand”.

Dzięki współpracy z Dyrekcją Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku oraz Uczniowskim Klubem Sportowym „Trójeczka” Brzesko młodzi piłkarze mogli korzystać z nowoczesnej hali sportowej oraz szkolnej stołówki. Ponad to zajęcia odbywały się w salach lekcyjnych gdzie zawodnicy uczestniczyli w wykładach, pogadankach, prelekcjach.

Obóz były doskonałą formą do wspólnej integracji, podnoszenia własnych umiejętności piłkarskich, zdobywania nowych doświadczeń co z pewnością zaowocuje w dalszym kształtowaniu postawy młodego piłkarza.

ZDJĘCIA:

GALERIA 1 ----->>>>

GALERIA 2 ----->>>>

GALERIA 3 ----->>>>

Oczywiście to nie koniec ferii i zajęć treningowych.

Od poniedziałku 6.02.2017 swój obóz rozpoczynają drużyny Trampkarzy oraz Juniorów. Młodzi „Piwosze” mają w planach treningi na hali i siłowni ZSP nr 2, orliku, zajęcia na basenie oraz wykłady teoretyczne.

Zarząd oraz kadra trenerska Okocimskiego Klubu Sportowego informuje o trwającym naborze do poszczególnych grup wiekowych. Serdecznie zapraszamy.