PRACOWITY WTOREK MŁODZIKÓW

Zaraz po świętach tj we wtorek 18.04.2017 zawodników drużyny młodzików czekają kolejne mecze ligowe.

Oto harmonogram gier:

Godz. 9.15

Wyjazd zawodników na konsultacje kadry TOZPN

Kadra: Konrad Augustyn, Marcel Kubala, Igor Uryga, Jakub Ciuruś, Michał Siudut, Szymon Mida, Piotr Pitaś.

Godz. 15.00

OKOCIMSKI BRZESKO II – PORĘBA SPYTKOWSKA

KADRA na mecz:

Kacper Janusz, Kacper Pasula, Jakub Ciuruś, Dawid Poliszak, Kacper Majda, Dawid Barnaś, Eryk Policht, Wiktor Włodek, Kamil Marecik, Piotr Pitaś, Mikołaj Jędrzejczyk, Mateusz Mendelowski, Bartosz Babicz, Łukasz Pośladek, Krzysztof Gadowski

Zbiórka na stadionie OKS ul. Okocimska 34 godz. 14.00, zabrać obowiązkowo legitymacje.

Godz. 17.00

OKOCIMSKI BRZESKO I – MOSiR BOCHNIA

KADRA na mecz:

Franciszek Garbień, Adrian Smaluch, Filip Zaczyński, Igor Uryga, Jakub Gryga, Marcel Kubala, Szymon Mida, Michał Siudut, Hubert Smulski, , Konrad Augustyn, Krystian Bielak, Kacper Klimek, Huber Sowa, Kacper Ciuruś, Paweł Put.

Zbiórka na stadionie OKS ul. Okocimska 34 godz. 16.00.