zamknij reklamę

DAROWIZNY / WPŁATY

Zarząd Okocimskiego Klubu Sportowego informuje wszystkich rodziców i opiekunów dzieci, które uczestniczą w zajęciach organizowanych przez Klub, że  opłaty na cele statutowe należy wpłacać bezpośrednio na rachunek bankowy.

Prosimy o wpłaty na poniższy numer rachunku:
65 1020 4984 0000 4102 0034 6098 (Bank PKO BP)

imię nazwisko

miesiąc, grupa

Jednocześnie Zarząd OKS informuje, że dzieci, których przynajmniej jeden z rodziców zatrudniony jest w firmie Can-Pack S.A. z dniem 1 października 2016 zostają zwolnione z wszelkich opłat. Jedynym warunkiem jest przedłożenie zaświadczenia o zatrudnieniu. Specjalne druki będzie można pobrać bezpośrednio u trenerów.

Z poważaniem,
Zarząd OKS

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij