Druga konsultacja Reprezentacji TOZPN w roczniku 2005

Wydział Szkolenia Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje, że przełożona z dnia 18.04 druga konsultacja selekcyjno -szkoleniowa Reprezentacji TOZPN w roczniku 2005 odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2017 r. (czwartek) w godzinach 12:00 – 14:30 na obiektach LKS Dunajec Zbylitowska Góra.

Na wyżej wymienioną konsultację zostali powołani następujący zawodnicy z Okocimskiego Klubu Sportowego:

Konrad Augustyn, Marcel Kubala, Igor Uryga, Jakub Ciuruś, Michał Siudut, Szymon Mida, Piotr Pitaś.

Zbiórka zawodników na obiekcie LKS Dunajec Zbylitowska Góra przy ul. Sportowej 1,

w dniu 27 kwietnia o godzinie 11:30 wraz z opiekunem.

Trenerów i opiekunów prosimy o dopilnowanie punktualnego przybycia.

W ramach konsultacji odbędzie się turniej wewnętrzny z Reprezentacjami Podokręgów Bochni, Brzeska oraz Żabna.

Informacji w sprawach Reprezentacji TOZPN udzielają trenerzy koordynatorzy:

Jakub Drwal – mobile: +48 783 670 631
Mirosław Sułek – mobile: +48 604 476 998

Wszystkie nieobecności zawodników proszę telefonicznie zgłaszać do bezpośrednio do trenerów.

Na ww. konsultacje zawodnicy proszeni są o zabranie: aktualnych badania lekarskie, dokument tożsamości, sprzęt sportowy: koszulka, spodenki, getry, ochraniacze, obuwie oraz dres.

Konsultacja ma na celu przygotowanie Reprezentacji TOZPN w roczniku 2005 na Turniej im. Juliana Mytnika, który odbędzie się w dniu 3 maja br.