DEICHMANN - zakończenie w czerwcu

Witam, najbliższy rozgrywkowy termin to 4 czerwca. Rozegramy w nim zaległe terminy kategorii U11. Mamy także możliwości rozgrywania meczów towarzyskich. Proszę o zgłoszenia. W dniu 4 czerwca kończymy także rozgrywki w kategoriach U7 i U13. W obu tych kategoriach rozdamy w tym dniu medale, dyplomy i puchary. Podsumujemy także konkursy techniki indywidualnej. Dla trenerów mamy także pamiątki od organizatorów.

5 czerwca kończymy rozgrywki eliminacyjne w kategorii U9. Przeprowadzimy także zaległe konkursy techniki indywidualnej. W dniu 11 czerwca kończymy rozgrywki w kategoriach U9 i U11 - fazą Play Off. W tym dniu wyłonimy zwycięskie zespoły, które reprezentować będą Tarnów w wałbrzyskim Finale Finałów.
Pozdrawiam.Bogusław Kwiek
DRUŻYNY OKS: