JUŻ W PIĄTEK ZAJĘCIA AKADEMII KLASY EKSTRA.

źródło: okocimski.com

KADRA MŁODZIKÓW 2005

OKOCIMSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO:

KADRA:  Siudut Michał, Mida Szymon, Uryga Igor, Augustyn Konrad, Kubala Marcel, Marecik Kamil, Poliszak Dawid, Mikołaj Jędrzejczyk, Pasula Kacper, Policht Eryk, Barnaś Dawid, Majda Kacper.

WYJAZD: PIĄTEK 21.10.2016 stadion OKS godz. 8.15

POWRÓT: ok. godz. 16.30

CO ZABRAĆ: dresy, ortaliony, kurtki przeciwdeszczowe, ochraniacze, buty turfy i korkotrampki, dwie bułeczki i coś do picia.

CO BĘDZIĘ: turniej piłki nożnej, udział w turniejach, a dodatkowo będą na nich czekać takie atrakcje jak bramka celnościowa i radarowa, trenażery sprawdzające refleks, quick feet czy piłkarskie tory przeszkód.

Akademie Klasy Ekstra to projekt współorganizowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ekstraklasę SA i kluby. Ma on na celu zachęcić dzieci do aktywności fizycznej oraz promować akademie piłkarskie przy klubach Lotto Ekstraklasy. Akademie Klasy Ekstra goszczą w miastach drużyn najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. W piątek 23 września zawitają do centrum treningowego Cracovii przy ulicy Wielickiej 101, gdzie w godzinach od 11:00 do 15:00 zostaną zorganizowane zajęcia piłkarskie dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych. Młodzi adepci futbolu będą mogli wziąć udział w turniejach, a dodatkowo będą na nich czekać takie atrakcje jak bramka celnościowa i radarowa, trenażery sprawdzające refleks, quick feet czy piłkarskie tory przeszkód. Serdecznie zapraszamy! (http://cracovia2006.futbolowo.pl)