MŁODZIKI: W PONIEDZIAŁEK Z SZERENIAWĄ, WE WTOREK Z GNOJNIKIEM

Po piątkowym zwycięstwie młodzików nad przeciwnikiem z Radłowa i wolnym weekendem zawodnicy trenera Marka Małysy już w poniedziałek i we wtorek rozegrają kolejne mecze w swoich ligach.

Pierwsza drużyna młodzików zagra w Nowym Wiśniczu z SZRENIAWĄ.

WYJAZD ZAWODNIKÓW ZE STADIONU OKS

PONIEDZIAŁEK 5.09.2016 GODZ. 16.00, POWROT OK. 19.30

KADRA: Zagórowski Piotr, Bielak Krystian, Gryga Jakub, Smaluch Adrian, Siudut Michał, Smulski Hubert, Mida Szymon, Uryga Igor, Zaczyński Filip, Klimek Kacper, Augustyn Konrad, Policht Eryk, Kubala Marcel, Marecik Kamil, Put Paweł, Poliszak Dawid.

Druga drużyna zagra we wtorek 6.09.2016 z PAGENEM GNOJNIK.

Zbiórka na bocznym boisku OKS ul. Mickiewicza godz. 16.00, mecz o 17.00

KADRA: Augustyn Konrad, Majda Kacper, Barnaś Dawid, Marecik Kamil, Brożyna Piotr, Gadowski Krzysztof, Piechowicz Jakub, Pośladek Łukasz, Włodek Wiktor, Pasula Kacper, Ratajczak Dawid, Skórka Oliwier, Mida Szymon, Uryga Igor, Poliszak Dawid, Policht Eryk, Kubala Marcel, Stal Kacper.

TRENING W PONIEDZIAŁEK 5.09.2016 DLA WSZYSTKICH MŁODZIKÓW 2004/2005/2006

(oprócz kadry meczowej do Szreniawy)

GODZ. 16.00 – 17.30