MŁODZIKI wygrali memoriał pamięci Krzysztofa Habury

Drużyna Młodzików wygrała dzisiaj w Rylowej turniej piłki nożnej, który był dedykowany dla byłego zawodnika LKS Rylowia Rylova Krzysztofa Habury.

Wyniki:

Rylovia Rylowa – Okocimski Brzesko 0 – 3

Rylovia Rylowa – Volley Brzesko 1 – 1

Okocimski Brzesko – Volley Brzesko 2 -1

KADRA: Zagórowski Piotr, Augustyn Konrad, Bielak Krystian, Gryga Jakub, Smaluch Adrian, Siudut Michał, Smulski Hubert, Uryga Igor, Mida Szymon, Kliś Karol, Policht Eryk, Kubala Marcel, Gurgul Igor.

WIĘCEJ ZDJĘĆ - KLIKNIJ

OSTATNIA MINUTA MECZU

21 kwiecień 2002r mecz RYLOVIA-AVA GRĄDY przerwany w ostatniej minucie. Wydarzenia na boisku zeszły na plan dalszy wobec tragedii, która wydarzyła się na boisku. 90 minuta….wszystkim się wydawało że mecz ten jest już wygrany…ale nagle KRZYSZTOF HABURA który grał z numerem 2 zasłabł. Mimo natychmiastowej reanimacji wykonywanej przez jednego z piłkarzy Grądów oraz pielęgniarki a później jeszcze przez załogę karetki pogotowia Krzysiek zmarł.. Ich wysiłki niestety nie przyniosły żadnego rezultatu..
24 kwietnia 2002r w uroczystościach pogrzebowych licznie wzięli udział wszyscy najbliżsi przyjaciele oraz wszyscy zawodnicy klubu, którzy nieśli jego trumnę podczas ostatniej jego ziemskiej wędrówki z rodzinnego domu w Rylowej na parafialny cmentarz w Szczurowej.
Często gdy ktoś umiera przytacza się słowa ks Jana Twardowskiego „Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą…”
Teraz dla nas ten cytat ma szczególną wymowę. Młodość jest za młoda na śmierć ale takie niekiedy bywa życie-przerwane bezpowrotnym odejściem.

Źródło: http://lksrylovia.futbolowo.pl/