KADRA; Augustyn Konrad, Pasula Kacper, Barnaś Dawid, Majda Kacper, Marecik Kamil, Kliś Karol, Siudut Michał, Policht Eryk, Ojczyk Natan, Uryga Igor, Kubala Marcel, Gurgul Igor, Mida Szymon.

GODZINA .8.00

(proszę zabrać stroje z ostatniego turnieju)

Termin Turnieju : 25 czerwca 2016 r. (sobota) Stadion LKS WOLANIA

Organizator : LKS WOLANIA Wola Rzędzińska

Ze względu na pogodę( 33 stopnie ) oraz mecz naszej Reprezentacji gramy 12 minut systemem „każdy z każdym” mecz bez zmiany połowy/losowanie/

Wpisowe 150 złotych przeznaczone na organizację Turnieju.

Dla każdej drużyny przewidziane są medale, drożdżówki, lody oraz 20 butelek wody mineralnej 0,5 l

Trzy najlepsze drużyny otrzymają puchary. Wyróżnimy statuetką najlepszego strzelca, zawodnika i bramkarza Turnieju.

Drużyny: Iskra Tarnów, Tarnovia Tarnów, Westovia Tarnów, OKS Okocimski,Drim Tim Bochnia, TAP Tarnów, KS Koszyce Wielkie, LKS Wolania I, LKS Wolania II.

Przepisy :

Zmiany zawodników systemem „hokejowym”, Gramy na boisku trawiastym.

Gramy 6 + 1 składy 10 osobowe.

Gra odbywa się bez spalonego,

Za przewinienia w grze stosuje się kary wychowawcze w zależności od rodzaju wykroczenia : 1-2 min, lub wykluczenie do końca meczu,

Rzuty karne wykonuje się z odległości: 9 m od bramki,

Rzut wolny; odległość muru 5 m,

Auty zza głowy

W kwestiach spornych decydujący głos należy do organizatora.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu NNW osób biorących udział w turnieju jak również osób towarzyszących i innych osób przebywających na terenie obiektu.

Zawodnicy winni posiadać aktualną kartę zdrowia / odpowiedzialność spoczywa wyłącznie na opiekunach drużyn.

Punktacja :

• za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, remis 1 punkt, za przegraną 0 punktów,
  • w przypadku gdy dwie drużyny uzyskają taką samą liczbę punktów o miejscu tych drużyn decydują wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy nimi,
  • w przypadku uzyskania tej samej liczby punktów, przez więcej niż dwie drużyny o kolejności decyduje „mała tabela” uwzględniająca tylko mecze pomiędzy zainteresowanymi zespołami,