ROZKŁAD JAZDY NA DZISIAJ tj. Środa

Treningi dzisiaj tj. ŚRODA :

ORLIKI + MŁODZIKI GR II  trening na bocznym OKS: 15.30 – 17.00

MŁODZIKI GR I zaległy mecz ligowy z TRZCIANĄ 2000, zbiórka na bocznym 16.45

kadra: Konrad Augustyn, Piotr Zagórowski, Damian Boroń, Adrian Smaluch, Hubert Smulski, Filip Zaczyński, Mateusz Cięciwa, Bartosz Guzek, Kacper Marmól, Kacper Klimek, Dawid Poliszak, Michał Siudut, Hubert Sowa, Krystian Bielak, Oliwier Okas, Jakub Żurawski, Natan Toroń.

zabrać legitymacje.

XXX XXX Autor: XXX XXX 10.04.2016 19:20 Lista aktualności W poniedziałek drugi mecz młodzików W poniedziałek drugi mecz młodzików W poniedziałek drugi mecz młodzików. Już w najbliższy poniedziałek 11 kwietnia drużyna pod wodzą trenera Marka Małysy wyjedzie na mecz do Tuchowa. TUCHOVIA TUCHÓW - OKOCIMSKI BRZESKO zbiórka młodzików: PONIEDZIAŁEK 14.30, STADION OKS, zabrać legitymacje. Wyjazd busem Kadra: Bramkarze: Konrad Augustyn, Piotr Zagórowski Obrońcy: Damian Boroń, Adrian Smaluch, Hubert Smulski, Filip Zaczyński . Pomocnicy: Mateusz Cięciwa, Bartosz Guzek, Kacper Marmól, Kacper Klimek, Dawid Poliszak, Michał Siudut, Hubert Sowa. Napastnicy: Krystian Bielak, Oliwier Okas, Jakub Żurawski (http://oksbrzeskomlodziez.futbolowo.pl)

Proszę zabrać dresy i ortaliony na trening.