Tarnowskie szaleństwo! DEICHMANNA

Tarnów po raz czwarty szykuje się do futbolowego Święta. Z każdym dniem zbliżamy się do inauguracji Deichmann Minimistrzostwa 2016, z każdym dniem przybywa nam zgłoszeń. 60 – tka już dawno stuknęła, a końca nie widać…

Wygląda na to, że w naszym – zdawałoby się tak mało piłkarskim Mieście udało się uruchomić niesamowitą siłę, prawdziwą piłkarską bombę. Przed nami jeszcze cały miesiąc zapisów, ale powoli dojrzewamy do decyzji, aby zamykać nabór do rozgrywek. W każdej z czterech kategorii uda się rozegrać turnieje. W dwóch głównych kategoriach – U11 i U9 tradycyjnie ruch spory i wiele nowych piłkarskich zespołów. Ruszyła z ofensywą kategoria Bambini – znak, że coraz więcej klubów dostrzega wagę wczesnego szkolenia. Kategoria U13 została włączona do rozgrywek przede wszystkim, aby dać możliwość gry zawodnikom z mniejszych klubów, drużynom szkolnym czy zawodnikom grającym mniej w systemie ligowym Młodzików. Analizując zestaw zgłoszonych do rozgrywek zespołów trudno nie zauważyć jeszcze kilku białych plam na mapie okręgu tarnowskiego, mamy nadzieję, że na Pogórzu i Powiślu nie brakuje piłkarskich talentów, że tam również znajdą się trenerzy chcący dać szansę swoim wychowankom pokazania się w tak wielkiej i pięknej Imprezie.

źródło; http://www.kochamsport.pl