Trampkarze i Młodziki wygrali swoje mecze.

TRAMPKARZE Okocimskiego poszli w ślady swoich młodszych kolegów i wygrali z TRZCIANĄ 2000.

OKOCIMSKI BRZESKO – TRZCIANA 2000

6          -            3

I liga trampkarzy TOZPN

Bramki dla Okocimskiego: Krzysztof Kornaś x2, Igor Świerczek, Kmiecik Kacper, Poliszak Konrad, Mateusz Brzyk.

Okocimski KS: Mikołaj Uryga –Konrad Poliszak , Igor Świerczek, Wojciech Fidelus, Bartosz Kotra, Radosław Pietrzyk, Adrian Sławek, Mateusz Brzyk, Damasiewicz Bartłomiej, Kacper Kmiecik, Krzysztof Kornaś oraz Smaluch Kacper, Kamil Stachowicz, Damian Świerczek, Bartłomiej Sławek, Jakub Kurek, Jakub Mendel, Paweł Pałucki.

MŁODZIKI Okocimskiego w sobotę pokonali TARNOVIĘ TARNÓW.

TARNOVIA TARNÓW – OKOCIMSKI BRZESKO

0     -     1

bramki: Żurawski Jakub

W meczu zagrali: Piotr Zagórowski - Adrian Smaluch, Hubert Smulski, Boroń Damian, Bartosz Guzek, Mateusz Cięciwa, Kacper Marmól, Jakub Żurawski, Oliwier Okas oraz -Kacper Klimek, Hubert Sowa, Krystian Bielak, Michał Siudut, Natan Toroń.