Wyniki spotkań grup młodzieżowych

W miniony weekend swoje mecze rozegrali juniorzy starsi oraz trampkarze Okocimskiego Brzesko. Pierwsi z nich zremisowali w derbowym pojedynku z Jadowniczanką Jadowniki 1:1. Obecnie zespół Tomasza Rogóża zajmuję trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów na koncie. Z kolei trampkarze Okocimskiego wysoko ograli zespół Strażaka Mokrzyska 7:2. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Krzysztof Kornaś.

I liga juniorów starszych
Okocimski KS Brzesko – Jadowniczanka Jadowniki 1:1
Bramki: 27′ Jakub Stolarczyk – 20′ Kacper Dadej.

Okocimski KS: Tomasz Jagiełka – Arkadiusz Goryczka, Michał Hebda, Kacper Jaworski, Łukasz Kołodziej – Mateusz Poradowski, Dariusz Salamon (65′ Mikołaj Kusiak), Jakub Stolarczyk, Filip Ząbkowski – Łukasz Zagórowski, Wiktor Zelek (75′ Tadeusz Kotra).

Jadowniczanka: Mateusz Bączek – Michał Bober, Mateusz Czyż, Kacper Dadej, Patryk Koczaski – Kamil Kubala, Kamil Pięta, Bartosz Rojkowicz, Jakub Szczęch – Piotr Szczygiełek, Paweł Szuba (72′ Michał Kołek).

Żółte kartki: Łukasz Zagórski – Bartosz Rojkowicz.

I liga trampkarzy
Strażak Mokrzyska – Okocimski KS Brzesko 2:7
Bramki dla Okocimskiego: Krzysztof Kornaś x3, Damian Świerczek, Radosław Pietrzyk, Adrian Sławek oraz Mateusz Brzyk.

Okocimski KS: Mikołaj Uryga – Jakub Mendel, Paweł Pałucki, Konrad Poliszak ,Wojciech Fidelus, Bartosz Kotra, Radosław Pietrzyk, Adrian Sławek, Mateusz Brzyk, Kacper Kmiecik, Krzysztof Kornaś oraz Igor Świerczek, Kamil Stachowicz, Damian Świerczek, Szymon Niedźwiecki, Bartłomiej Sławek, Jakub Kurek.

Już jutro, tj. w środę 20.04.2016 swój zaległy mecz rozegra drużyna młodzików, która podejmować będzie zespół Trzciany 2000. Początek zawodów o godzinie 17:30 na bocznym boisku przy ul. Mickiewicza w Brzesku.

źródło: okocimski.com