MŁODZIKI OKS w kadrze OZPN Tarnowa.

MŁODZIKI OKS  w kadrze OZPN Tarnowa.

XVI Turniej im. Juliana Mytnika

We wtorek, 3maja, odbył się w Nowym Sączu XVI Turniej im. Juliana Mytnika. Celem rozgrywek była popularyzacja gry w piłkę nożną oraz nabór najlepszych zawodników do szerokiej kadry Małopolski.

Uroczystego otwarcia turnieju –w imieniu prezydenta m. Nowego Sącza –dokonał radny, a zarazem Przewodniczący Komisji Sportu i Turystyki Mieczysław Gwiżdż w obecności członków Komisji Szkoleniowej MZPN: Lucjana Franczaka, Andrzeja Sykty i Andrzeja Kuźmy, prezesa PPN Wadowice Henryka Sochackiego, członka Komisji Młodzieżowej MZPN Zbigniewa Stępniowskiego oraz prezesa OZPN Nowy Sącz Antoniego Ogórka.

Wyniki meczów (rocznik 2004) rozegranych na boiskach Sandecji:

Kraków –Tarnów 3-0(bramki: Oczkowski, Zięba, Grzyb)
Kraków –Nowy Sącz 4-1(Niedbała 2, Oczkowski, Głogowski –Chełmecki)
Kraków –Małopolska zachodnia 4-0(Sambor, Oczkowski, Zięba, Niedbała)
Nowy Sącz –Małopolska zachodnia 1-0(Chełmecki)
Tarnów –Małopolska zachodnia 1-0(Maziarz)
Tarnów –Nowy Sącz 1-0(Kaczówka)

1. Kraków 3 9 11-1
2. Tarnów 3 6 2-3
3. Nowy Sącz 3 3 2-5
4. Małopolska zach. 3 0 0-6

Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej reprezentowali:
Kamil Strojek, Tomasz Bielaszka, Kacper Kras, Bartosz Biś, Wiktor Matyjewicz, Kamil Kaczówka, Szymon Dara, Mateusz Brzeski, Dawid Fronk, Sergiusz Kowalski, Adam Szlązak, Adrian Maziarz, Dominik Leśniak, Bartosz Król, Ksawery Filar, Marcin Zagórski, Oliwer Okas, Adrian Smaluch.
Trener: Piotr Szymański.

źródło: http://ozpn.tarnow.pl