TRAMPKARZE wygrali kolejny mecz ligowy.

I liga trampkarzy TOZPN

OKOCIMSKI BRZESKO – TUCHOVIA TUCHÓW

Bramki dla Okocimskiego:

Radosław Pietrzyk, Adrian Sławek, Bartłomiej Kotra, Kacper Kmiecik, Krzysztof Kornaś x 2

Okocimski KS: Mikołaj Uryga –Konrad Poliszak , Igor Świerczek, Wojciech Fidelus, Radosław Pietrzyk, Adrian Sławek, Mateusz Brzyk, Bartłomiej Kotra, Damasiewicz Bartłomiej, Kacper Kmiecik, Krzysztof Kornaś oraz Szymon Niedzwiedzki, Bartłomiej Sławek, Damian Świerczek, Jakub Kurek.

I liga trampkarzy TOZPN Bramki dla Okocimskiego: , Radosław Pietrzyk x 3, Adrian Sławek Okocimski KS: Mikołaj Uryga –Konrad Poliszak , Igor Świerczek, Jakub Mendel, Wojciech Fidelus, Radosław Pietrzyk, Adrian Sławek, Mateusz Brzyk, Damasiewicz Bartłomiej, Kacper Kmiecik, Krzysztof Kornaś oraz Kamil Stachowicz, Bartłomiej Sławek, Jakub Kurek, (http://oksbrzeskomlodziez.futbolowo.pl)