MŁODZIKI: treningi na boisku.

Treningi młodzików jeszcze na boisku.

Proszę o przygotowanie dresów i ortalionów(czapki, rękawiczki)

OTO HARMONOGRAM TRENINGÓW PONIEDZIAŁEK 24.10.2016

MŁODZIKI II 2005 –    15.30 – 16.45

MŁODZIKI I 2004 –     16.45 – 18.00

Zaległy z soboty mecz z Tarnovią zostanie rozegrany prawdopodobniej w środę, wyjazd ze stadionu o 15.00,

kadra na mecz z Tarnovią:

Piotr Zagórowski, Jakub Gryga, Marcel Kubala, Szymon Mida, Michał Siudut, Adrian Smaluch, Hubert Smulski, Igor Uryga, Filip Zaczyński, Konrad Augustyn, Krystian Bielak, Kacper Klimek, Kamil Marecik, Eryk Policht, Paweł Put, Hubert Sowa, Dawid Poliszak, Mikołaj Jędrzejczyk.

proszę o zaplanowanie na środę wyjazd.

Pozostali zawodnicy młodzików odbędą środowy trening na hali sportowej w PSP nr 3 w Brzesku

od godz. 17.20 – 19.00.

Pozostali zawodnicy młodzików odbędą trening na hali sportowej w PSP nr 3 w Brzesku od godz. 17.20 – 19.00. Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników do treningów w OKOCIMSKIM KLUBIE SPORTOWYM. (http://oksbrzeskomlodziez.futbolowo.pl)